Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

сторінка у розробці

досягнення студентів у спорті 2018

23 травня 2018 року за ініціативи студентки 0031 групи Войтенко Альони було організовано та проведено загальноуніверситетський спортивний квест «За здоров’я». У цьому заході прийняли участь представники всіх факультетів та інститутів СумДПУ імені А. С. Макаренка. У складі команди ІПП виступала студентка 0021 групи Гриценко Ірина. Команда ІПП виборола ІІ місце.

Вітаємо переможців!

***

18 травня 2018 року відбувся Чемпіонат Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка з бадмінтону. У цих змаганнях прийняла участь студентка 2 курсу спеціальності «Спеціальна освіта» Гриценко Ірина, яка виборола І місце у парних змаганнях.

Вітаємо переможця!

***

26-31 травня 2018 року у м. Софія (Болгарія) відбувся Чемпіонат Європи з амреслінгу серед людей з обмеженими можливостями. До складу збірної команди України входив студент ІПП спеціальності «Спеціальна освіта» Семеренко Сергій. У напруженій боротьбі команда України зайняла ІІ місце.

***

12-15 квітня 2018 року у Одесі відбувся Чемпіонат України з амреслінгу серед людей з обмеженими можливостями. У ваговій категорії до 70 кг виступав студент ІПП спеціальності «Спеціальна освіта» Семеренко Сергій, який зайняв І місце у змаганнях на праву руку, та ІІ місце у змаганнях на ліву руку.

На цих змаганнях Семеренко Сергій отримав спортивне звання «Майстер спорту України»

***

Вітаємо з подвійною перемогою!

Студент 0041 групи спеціальності 016 Спеціальна освіта Семеренко Сергій на чемпіонаті України з армспорту став найкращим – І місце на правій руці і ІІ місце на лівій руці. В напруженій боротьбі у своїй ваговій категоріїСергій проявив себе достойно, з витримкою та силою довів першість у суперництві.

Бажаємо переможцю міцного здоров’я, сонячних днів у житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог!!!

***

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ СУМДПУ ІМ. А. С. МАКАРЕНКА ПО ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОК

З 5 по 9 лютого у спортивному комплексі ІФК відбувся чемпіонат СумДПУ імені А. С. Макаренка по волейболу серед жінок. У змаганнях брали участь 6 команд Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, Природничо-географічного факультету, Фізико-математичного факультету, Навчально-наукового інституту фізкультури, Навчально-наукового інституту культури і мистецтв і факультету Іноземної та слов'янської філології.

З гордістю хочемо відмітити перемогу нашої команди у кожній грі чемпіонату і привітати членкінь команди із зайнятим 1 місцем.

досягнення студентів у спорті 2017

Чемпіонат СумДПУ з волейболу серед чоловіків

З 20 по 24 листопада 2017 р. відбувся чемпіонат СумДПУ ім. А.С. Макаренка з волейболу серед чоловіків. У змаганнях брали участь 4 команди: ННІПП, Природничо-географічного факультету, Фізико-математичного факультету і ННІІФ. Честь ННІПП  захищали:
Давлетов Давлет 0041
Директорат і спортивно-масовий департамент студентського самоврядування висловлює щиру подяку спортсменам за прагнення перемоги.

***

Наш переможець!

Вітаємо Семеренко Сергія, студента Навчально-наукового Інституту педагогіки і психології за зайняте ІІ місце на чемпіонаті України з Армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.

досягнення студентів у спорті 2016

Чемпіонат світу з армрестлінгу тривав з 2 по 9 жовтня 2016 р. у Болгарії, м. Софія. В ньому брав участь студент НН інституту педагогіки і психології спеціальності Корекційна освіта Сергій Семеренко. За медалі змагалися більше тисячі спортсменів з 47 країн світу, у різних категоріях: юнаки, юніори, дорослі, ветерани та спортсмени-інваліди. На чемпіонаті світу студент СумДПУ ім. А. С. Макаренка виборов 4 місце!!!

Пишаємось Сергієм!

З перемогою!

***

24 квітня 2016 р. у Новограді-Волинському відбувся чемпіонат України з армреслінгу. У ваговій категорії до 80 кг  студент Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка Сергій Семеренко посів одночасно 3 місце (на ліву руку) і 1 місце (на праву руку). Підготував Сергія до змагань тренер Літовцев Є.А.

На даний час Чемпіон України готується до Чемпіонату світу, який проходитиме в Болгарії.

***

ВІТАЄМО!

Вітаємо студента 0021 групи Семеренка Сергія з беззаперечною перемогою у змаганні "Кубок ректора СумДУ 2016 з армреслінгу"!

Бажаємо подальших звершень та рекордів! Ми пишаємось тобою!

досягнення студентів у спорті 2015

ВІТАЄМО ЧОЛОВІЧУ КОМАНДУ ІПП З ВОЛЕЙБОЛУ

Вітаємо команду хлопців навчально-наукового Інституту педагогіки і психології:

Бублика Максима (0045); Гаманко Романа (0035); Куць Ярослава (0035); Васюхно Євгенія (0037); Хоминича Олександра (0037); Потапенко Богдана (0032); Довлетова Довлетгелді (0031); Семеренко Сергія (0021); Гонтаренко Миколу (0011) із зайнятим 2-м місцем у чемпіонаті СумДПУ імені А.С.Макаренка з волейболу!

досягнення студентів у спорті 2014

досягнення студентів у спорті 2013

досягнення студентів у спорті 2012

досягнення студентів у спорті 2011 ????

***

Наші переможці студенти 0011, 0031 гр.

Вітаємо команду ІПП за зайняте ІІІ місце у спартакіаді СумДПУ ім.А.С.Макаренка із баскетболу (чоловіки)