Cтаростат у формі відеоконференції

2 квітня 2020 року на факультеті іноземної та слов’янської філології було проведено старостат у формі відеоконференції на платформі Zoom, на якому студенти та викладачі мали можливість обговорити питання дистанційного навчання, актуальні проблеми факультету, шляхи та напрями роботи на найближчий час.

Нові виміри співпраці ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України та СумДПУ

2 квітня 2020 р. відбувся вебінар «НОВІ ВИМІРИ СПІВПРАЦІ: НАУКОВА УСТАНОВА – УНІВЕРСИТЕТ».

Онлайн-засідання кафедри української мови і літератури

31 березня 2020 року уперше на платформі Zoom провели онлайн-засідання кафедри української мови і літератури СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Дистанційне навчання: СумДПУ-Онлайн

Пандемія коронавірусу зумовила перехід людей в усьому світі з реального простору у – віртуальний, а навчальний процес – у дистанційну форму.

ННІ Педагогіки і психології перейшов на дистанційне навчання

З 12 березня 2020 року всі заклади освіти України припинили роботу у звичному режимі і перейшли на карантин.

Проміжні результати виконання медійних мініпроєктів

Команда кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка (М.Ячменик, О.Семеног, В.Герман, Н.Громова, Н.Кириленко, Н.Пономаренко, В.Захарова, В.Владимирова) упродовж року виконує мініпроєкти міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй інфо-медійна грамотність» (за підтримки міжнародної ради наукових досліджень та обмінів IREX, посольств США та Великобританії, Академії Української преси, МОН України).

Участь у міжнародній програмі академічних студій

Протягом 2020 р. доцент кафедри бізнес-економіки та адміністрування Віталій Омельяненко бере участь у програмі академічних студій, що реалізується Archimedes Foundation (Естонія).

Юрій ЛЯННОЙ: «Наших випускників високо цінують на ринку освітніх послуг»

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка справедливо вважають одним із провідних педагогічних вишів у регіоні та Україні.

Методичний семінар «Європейські стандарти акредитації освітніх програм»

10 березня 2020 року на кафедрі практики англійської мови факультету іноземної та слов’янської філології проведено методичний семінар на тему «Європейські стандарти акредитації освітніх програм».

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87