Участь у міжнародній програмі академічних студій

Протягом 2020 р. доцент кафедри бізнес-економіки та адміністрування Віталій Омельяненко бере участь у програмі академічних студій, що реалізується Archimedes Foundation (Естонія).

Зокрема протягом січня-березня він проводив дослідження на кафедрі бізнес-адміністрування Талліннського технологічного університету під керівництвом проф. Ольги Прокопенко.

В рамках участі у програмі Омельяненко В. ознайомився з науковою діяльністю Талліннського технологічного університету, міжнародними проектами дослідницької групи проф. Гунара Праузе, взяв участь у підготовці аналітичного дослідження, присвяченого інтернаціоналізації культурних індустрій, та проектної заявки, прочитав лекцію для студентів Талліннського технологічного університету, присвячену питанням інноваційного розвитку.

Друк   E-mail

Інші статті