Previous Next

Вручення сертифікатів науково-педагогічним працівникам університету та педагогічним працівникам м. Суми

12 листопада 2020 року у  новій актовій залі  університету відбулася чудова подія – вручення сертифікатів науково-педагогічним працівникам університету та педагогічним працівникам м. Суми, які навчалися на курсах за Освітньою програмою підготовки експертів з проведення інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка спільно з управлінням Державної служби якості освіти у Сумській області.

18 експертам вручив  сертифікати ректор університету Юрій Лянной, перший проректор Любов Пшенична та начальник управління Державної служби якості освіти в Сумській області Алла Рябуха.

Команда експертів готова допомагати закладам освіти області підвищити  якість освіти, сформувати довіру суспільства, гарантувати якість освіти, здійснювати інституційний аудит закладів освіти; надавати рекомендації закладам освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти; акредитувати громадські фахові об'єднання та інші юридичні особи, що здійснюють незалежне оцінювання якості освіти та освітньої діяльності закладів освіти; затверджувати нетипові освітні програми дошкільної та загальної середньої освіти; проводити моніторинг якості освітньої діяльності та якості освіти.


Надрукувати   E-mail