Зупинити насильство легко

Щодня мільйони людей в усьому світі потерпають від різних форм та проявів насильства: фізичного, сексуального, психологічного та економічного. Основним завданням на сьогодні є створення середовища з нульовою терпимістю до насильства.

Віртуальна екскурсія судом

24 листопада студенти-правники взяли участь у онлайн зустрічі з головою Зарічного районного суду м. Суми Ганною Шелєховою.

Previous Next

VІ Міжнародна науково-практична конференція зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації

25 листопада 2020 р. кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології СумДПУ імені А. С. Макаренка проведено VІ Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації на тему «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі».

Previous Next

Інновації в освіті і педагогічна майстернійсть учителя-словесника

ІV Усеукраїнська науково-практична конференція "Інновації в освіті і педагогічна майстернійсть учителя-словесника"(26-27 листопада 2020 р.) відбувається у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка.

Previous Next

Інтерактивний вебінар «Ефективні підходи до пошуку інформаціі»

25 листопада 2020 року о 16.00 відбувся інтерактивний вебінар на тему «Ефективні підходи до пошуку інформації. Як знаходити достовірні джерела для наукового дослідження?».

Previous Next

Міжнародне співробітництво кафедри загальної та регіональної географії

25 листопада 2020 року в рамках вивчення дисципліни «Країнознавство» відбулася он-лайн лекція студентів 742 групи (спеціальність 106 Географія), яку провів викладач Polarsirkelen High School (Норвегія) Микита Коновалов.

Previous Next

Науково-дослідний центр гендерної освіти запрошує викладачів та студентів СумДПУ імені А.С. Макаренка долучитися до міжнародної щорічної акції

25 листопада в Україні стартує щорічна Міжнародна акція «16 днів протидії гендерному насильству», яка триватиме до 10 грудня включно.

Previous Next

25 листопада Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Психологічна служба долучається до  Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою і починається 25 листопада Міжнародним днем боротьби з насильством щодо жінок.

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87