22 травня 2019 р. кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти було проведено Дні студентської науки-2019.

Перед студентами виступили заступник директора Навчально-наукового інституту педагогіки і психології з наукової роботи к. філос. н., доцент Вертель А. В., завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти д. пед. н., професор Дегтяренко Т. М., які поінформували присутніх про розвиток світової та вітчизняної науки в цілому та про сучасні досягнення спеціальної педагогіки зокрема. Старший викладач, к. пед. н. Косенко Ю. М. висвітив перед учасниками наукового заходу результати науково-дослідної роботи професорсько-викладацького складу кафедри у 2018 р.

Під час наукового заходу з нагоди Дня науки з цікавими та пізнавальними доповідями виступили студенти 4-5 курсів спеціальності 016 «Спеціальна освіта»: Ментенко К., Войтенко А., Калуга А., Москаленко В., Кулібаба А., Омельченко О., Стерлянко Д., Черняк К. та ін.

Після закінчення виступів, грамотами директора  Навчально-наукового інституту педагогіки і психології було відзначено студентів Войтенко А., Стерлянко Д., Ментенко К. за активну участь впродовж 2018-2019 н.р. у всеукраїнських наукових заходах зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта». Студентка 2 курсу Зайчикова А. була нагороджена грамотою директора за успіхи у навчальній і науковій діяльності та з нагоди призначення їй Президентської стипендії.