Про відділ Веб-технологій

Відділ Веб-технологій було засновано у 2 листопада 2020 року. Головною метою діяльності відділу є реалізація стратегічних цілей розвитку університету щодо підвищення якості оприлюднення інформації шляхом розміщення її на офіційному веб-сайті Університету, що дасть змогу оперативного ознайомлення працівників, студентів, абітурієнтів, ділових партнерів та інших зацікавлених користувачів з різними аспектами діяльності Університету, а також ефективної взаємодії Університету з цільовою аудиторією.

Основні завдання та функції

Основними завданнями відділу Веб-технологій є:

• Розроблення веб-сайтів Університету, забезпечення якості та технічного супроводження існуючих;
  • Розробка і реалізація стратегії управління контентом на веб-сайтах Університету;
  • Інформаційне наповнення веб-сайтів Університету контентом, який подається інститутами, факультетами та структурними підрозділами Університету;
  • Консультування співробітників Університету з питань функціонування та інформаційного наповнення веб-сайтів Університету;
  • Оновлення програмного забезпечення веб-сайтів Університету та його компонентів.

Функціями відділу Веб-технологій є:

• Координація та методична допомога в розробці та впровадженні індивідуального стилю для веб-ресурсів структурних підрозділів.
  • Надання консультаційних послуг та методичних інструкцій з питань оновлення веб-ресурсів структурними підрозділами.
  • Узгодження та виділення доменних імен в рамках основного домену Університету (*.sspu.edu.ua).
  • Інформаційна підтримка технічних адміністраторів веб-сайтів структурних підрозділів Університету.

Колектив

Начальник відділу