посада: викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти; старший лаборант кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

магістр спеціальності Корекційна освіта

У 2008 р. закінчила Сумський державний педагогічний інститут імені А. С. Макаренка, ОКР бакалавр, кваліфікація – вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури. У 2010 р. – ОКР магістр, кваліфікація – філолог, викладач української мови і літератури. У 2013 р. – ОКР спеціаліст, кваліфікація – вчитель загальноосвітньої спеціальної (корекційної) школи, логопед.

Коло наукових інтересів – сучасні підходи до процесу викладання української мови в спеціальних загальноосвітніх закладах для розумово відсталих учнів.

Педагогічний стаж – 6 років, з них – 4 роки в системі вищої педагогічної освіти в СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Кількість наукових публікацій – 5 , серед них 3 у фахових виданнях.

Має нагороди: грамоти ректора СумДПУ імені А. С. Макаренка.