посада: викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

магістр педагогічної освіти,
вчитель-дефектолог вищої категорії

У 1998 р. закінчила Сумський державний педагогічний інститут імені А. С. Макаренка, ОКР спеціаліст, кваліфікація – вчитель географії і біології. У 2003 р. – Слов’янський державний педагогічний університет, ОКР спеціаліст, кваліфікація – вчитель допоміжної школи, олігофренопедагог дошкільних навчальних закладів. У 2012 р. – Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, ОКР магістр, кваліфікація – керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання).

Основне місце роботи – заступник директора з навчально-виховної роботи КУ Сумської спеціальної загальноосвітньої школи.

Коло наукових інтересів – формування мотивації студентів до навчання та самоосвіти.

Педагогічний стаж – 20 років, з них – 20 років у КУ Сумській спеціальній загальноосвітній школі: 20 – на посаді вчителя-дефектолога, 15 – на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи, 10 років – у системі вищої педагогічної освіти (за сумісництвом) у СумДПУ імені А. С. Макаренка.

Кількість наукових публікацій – 25, серед них 10 у фахових виданнях.

Має нагороди: грамоти Департаменту освіти і науки Сумської ОДА.